Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Ing. Milan Naswetter

Číšníci a servírky

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10893280712 | aktuálnost: 25. 11. 2016

Pracoviště: Na Kamenici č.p. 55, Velký Újezd.
Náplň práce:
- komplexní servis pro hosty - přivítání hostů a jejich usazení, případná rada při výběru jídel, inkasování platby
- příprava a aranžování slavnostních tabulí a prezentace jídelní tabule
- podávání jídel a nápojů
- likvidace použitého nádobí, příborů, sklenic, úklid stolů
- úklid skříněk na baru, úklid dětského koutku
- doplňování nápojů do lednice, třídění prázdných sklenic
- čištění myčky
- práce související s pracovním zařazením obsluhy v restauraci
Pracovní doba: 10:00 - 21:00 hod. V pátek a v sobotu do 22:00 hod. Krátký týden - středa, čtvrtek a dlouhý týden - pondělí, úterý, pátek, sobota, neděle. Stravování za personální ceny.
Kontakt je možný POUZE telefonicky v pondělí, středu a pátek nebo mailem.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 85 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Gastronomie, pohostinství, cest. ruch, ubytování

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

Ing. Milan Naswetter, Ing. Ivana Plachá, w.placha@seznam.cz, +420 721 750 701