Typ nabídky

Minimální mzda

Provozovatel čerpací stanice Ústí nad Orlicí

referenční číslo: DC00C794 | aktuálnost: 06.02.2017

UNIPETROL RPA, s.r.o.

Unipetrol RPA s.r.o. – BENZINA,odštěpný závod vypisuje výběrové řízení
na provozovatele čerpací stanice Ústí nad Orlicí.

Náplň práce

Čerpací stanice BENZINA jsou jednotlivě pronajímány provozovatelům čerpacích stanic, kteří pečují o svěřený majetek a využívají provozovnu k prodeji vlastního „suchého zboží“, z jehož obratu se vypočítává franchisingový poplatek.
Dále prodávají jménem BENZINA pohonné hmoty, za jejichž prodej je vyplácena provize.
Provozovatelé se také finančně podílí na údržbě čerpacích stanic (částí, které nejsou spjaty s technologií výdeje pohonných hmot).

Požadujeme

Požadavky na provozovatele:
• bez záznamu v trestním rejstříku
• bezúhonnost (ve smyslu ustanovení § 6 zák. č. 455/1991 Sb., živnostenského zákona, ve znění pozdějších předpisů)
• finanční zajištění pro složení finanční jistoty dle Smlouvy o provozování čerpací stanice, dostatek financí pro provozování čerpací stanice
• žádoucí úroveň základních odborných znalostí, znalost práce na PC
• schopnost řídit čerpací stanici
• schopnost vedení kolektivu zaměstnanců
• schopnost aktivně vést prodej zboží na čerpací stanici
• dobré komunikační schopnosti
• zaměření na zákazníka
• předpoklady pro výkon obchodní činnosti
• provozování fyzickou osobou
• žádné vztahy ke konkurenci
• bez příbuzenského vztahu k členům výběrové komise

Místo pracoviště: Ústí nad Orlicí

Region: Pardubický kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Pracovní poměr: Kontrakt

Smluvní vztah: Živnostenský list / OSVČ

Minimální požadované vzdělání: Maturita