Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

BONATRANS GROUP a.s.

Kvalitáři a testovači výrobků, laboranti (kromě potravin a nápojů)

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11078970722 | aktuálnost: 8. 7. 2016

Umíte pracovat s měřidly? Máte znalosti technické dokumentace? Máte velmi dobré komunikační schopnosti? Pak možná hledáme právě Vás! V jednosměnném provozu budete zajišťovat kvalitativní úroveň vstupů, procesů a výstupů a organizovat komplexní systém řízení jakosti, vyhodnocovat jakost a kvalitu výrobků, výkonů, služeb a jiných výstupů, zjišťovat příčiny snížené kvality, sledovat a vyhodnocovat ekonomické ztráty a nekvality, zpracovávat stanoviska k jednotlivým procesům a navrhovat opatření k nápravě. Dále budete zajišťovat přejímky zboží se zahraničními partnery z celého světa. Pro tuto pozici nutně potřebujete: střední odborné vzdělání strojního nebo materiálového zaměření,orientaci ve výkresové dokumentaci, základní znalosti z oblasti destruktivního zkoušení výhodou, znalost základních železničních norem EN, BN, UIC, BS, AAR, GOST výhodou, dobrou znalost práce s PC (MS Office, znalost AJ na úrovni B1 /B2, znalost NJ na komunikativní úrovni výhodou, odpovědnost, spolehlivost, pečlivost, vysoké pracovní nasazení, odolnost proti stresu. Pokud budete úspěšní, čeká Vás
zajímavá práce v mezinárodní dynamické společnosti, možnost dalšího vzdělávání se v oblasti materiálového inženýrství, další rozvíjení jazykových znalostí a zkušeností, motivující mzdové ohodnocení včetně zaměstnaneckých výhod.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 22 000 - 27 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Řemesla, výroba

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail