Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Servisní technik – chlaďař

referenční číslo: DB9FBBC6 | aktuálnost: 18. 10. 2016

Pro našeho klienta, společnost, která je největším výrobcem, dovozcem a distributorem bazénové technologie, bazénového příslušenství a bazénové chemie v České republice, hledáme vhodného kandidáta na pozici: Servisní technik – chlaďař

Náplň práce:
• Oprava a servis čerpadel, tepelných čerpadel, odvlhčovačů, automatických bazénových vysavačů a chemických dávkovacích stanic.
• Administrativní činnost spojená s opravami.
• Osobní a telefonická komunikace se zákazníkem.
• Studium technické dokumentace, vývoj a testování výrobků.
• Spolupráce s kolegy napříč firmou a technická podpora týmu i zákazníků.

Požadujeme:
• Vzdělání: technické s maturitou (elektro, strojní, atd.).
• Vyhláška 50.
• Praxe na pozici servisního technika nebo praxe v oblasti oprav a manipulace s mechanickými a elektronickými zařízeními výhodou.
• Zkušenosti s opravami tepelných čerpadel a odvlhčovačů (chlaďař) velkou výhodou.
• Možnost zaučení v případě kandidátů bez zkušeností.
• Znalost práce na PC.
• Ochota pracovat přesčasové hodiny.
• Znalost AJ – velkou výhodou.
• ŘP sk. B.

Nabízíme:
• Stabilní zaměstnání v přátelském týmu rozrůstající se firmy.
• Práce na HPP.
• Benefity: stravenky, firemní kurzy cizích jazyků, odborná školení, sleva na firemní výrobky/služby, firemní akce.
• Osobní finanční ohodnocení, placené přesčasy, 13. a 14. plat.
• Nástup možný ihned.
• Místo výkonu práce: Vestec – Praha západ.

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu predvyber@predvyber.cz. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu emailu uveďte název pozice.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor

Místo pracoviště: Vestec - Praha západ

Region: Hl. m. Praha, Středočeský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Technika, elektrotechnika

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha