Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Macco Organiques, s.r.o.

Chemičtí technici kontroly kvality, laboranti a pracovníci v příbuzných oborech

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11777620788 | aktuálnost: 27. 11. 2016

místo výkonu práce : Bruntál, Zahradní 46c
POŽADAVKY
" SŠ se zaměřením na analytickou chemii
" praxe min. 2 roky
" znalost systému ISO 9001, SVP vítána
" laboratorní zručnost, pečlivost, samostatnost, zodpovědnost, komunikativnost, flexibilita, práce v týmu
" občasné odpolední směny v provozu ranní - odpolední

HL. NÁPLŇ PRÁCE
" samostatné provádění chemických a analytických prací dle předepsaných kontrolních, pracovních, standardních operačních postupů.
" odborné práce při používání instrumentální a testovací techniky. Měření na přístrojích ICP, AAS, automatické titrátory apod.
" kontrola a kalibrace používaných přístrojů dle předepsaných postupů a vzorkování materiálů.
" znalost práce na PC - záznam výsledků do elektronického laboratorního systému.

NABÍZÍME
" práci v perspektivní expandující společnosti, dlouhodobou jistotu práce a výdělku, moderní prostředí
" nástupní mzda od 95,- Kč/hod., v závislosti na kvalifikaci, délce praxe, znalostech a zkušenostech uchazeče
" firemní benefity:
- měsíční motivační odměny ve výši 8% tarifní mzdy
- roční prémie
- příspěvky na stravné, na dopravné do zaměstnání, na penzijní připojištění, na sportovní akce, týden dovolené navíc, a jiné
- možnost ubytování s příspěvkem zaměstnavatele

DRUH PRACOVNÍHO POMĚRU: na dobu určitou 1 rok, s 3-měsíční zkušební dobou, plný pracovní úvazek

PŘEDPOKLÁDANÝ NÁSTUP: ihned nebo po dohodě

měsíční motivační odměna roční prémie, příspěvky na stravné, na dopravné do zaměstnání, na penzijní připojištění, na sportovní akce, týden dovolené navíc, možnost ubytování s příspěvkem zaměstnavatele a jiné
Hlásit se na e - mail : monika.miklikova@macco.cz nebo na tel. č. 555 530 312 / po - pá vždy od 8.00 do 14.00 hodin /
Z : 25.11.2016

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)

Mzda: 95 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Potravinářství a chemie

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

Macco Organiques, s.r.o., Monika Miklíková, monika.miklikova@macco.cz, +420 555 530 312