Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Schwan Cosmetics CR, s.r.o.

Pomocní pracovníci údržby budov a souvisejících prostor

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10517810784 | aktuálnost: 14. 7. 2016

Operátor údržby infrastruktury - vzdělání střední odborné s výučním listem, obor stavební/strojní/elektro. Pracoviště Č. Krumlov. Prac. poměr na dobu neurčitou, prac. úvazek plný, prac. doba jednosměnná. Nástup ihned. Mzda 20.000,-- - 21 500,-- Kč hrubého. Požadujeme: trestní bezúhonnost (výpis z rejstříku trestů), vyučení nebo maturita v oboru stavebním, strojním nebo elektro, zkušenosti v oblasti údržby budov a zařízení, platné zkoušky z vyhlášky 50, § 6 a výše (do1000V) výhodou, dobrý zdravotní stav, manuální zručnost, samostatnost, spolehlivost, logické uvažování, odpovědnost, základní uživatelská znalost PC, řidičský průkaz B. Pracovní náplň: odpovědnost za svěřená zařízení a majetek, provádění oprav a údržby zařízení, komunikace a spolupráce s externími dodavateli, řešení požadavků výroby a ostatních oddělení firmy. Bonusy/prémie: příspěvek na penzijní/životní připojištění, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, firemní akce, 13. plat. Kontakt: Bolechová Lucie Ing., e-mail: lucie.bolechova@schwancosmetics.cz. Ověřeno 13.7.2016.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 20 000 - 21 500 Kč / měsíc

Region: Jihočeský kraj

Obor: Služby, osobní služby, au-pair

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail