Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Oděvní technolog pro prémiovou značku bushman

referenční číslo: 12474 | aktuálnost: 14. 10. 2016

Česká společnost, působící na trhu od roku 1997, hledá zájemce na pracovní pozici:

ODĚVNÍ TECHNOLOG - člen výrobního týmu zodpovědný za výrobní zahraniční i tuzemské projekty

Náplň práce

Požadujeme:

  • velmi dobrou znalost AJ podmínkou (slovem i písmem)
  • dosažené vzdělání: SŠ, VŠ (vhodné i pro absolventy)
  • praxi nebo studium v oboru textilu podmínkou
  • povědomí o základních oděvních technologiích
  • kladný vztah ke stylu BUSHMAN
  • systematičnost, pečlivost, smysl pro detail
  • zodpovědnost a samostatnost, práce s termíny
  • ochotu učit se novým věcem
  • být spolehlivou součástí týmu
  • znalost práce v grafickém programu Corel Draw výhodou
  • řidičský průkaz skupiny B výhodou

Nabízíme:

  • mobilní telefon, notebook
  • aktivní využívání anglického jazyka
  • pracovní cesty do zahraničí
  • možnost profesního zdokonalení
  • práci v přátelském kolektivu
  • platové ohodnocení přímo úměrné míře odpovědnosti/stupni zapracování
  • Vaše strukturované životopisy zasílejte na: manhal@cz.bushmanwear.com

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha