Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

LIPNO SERVIS s.r.o.

Recepční (kromě recepčních v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních)

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11475120759 | aktuálnost: 23. 9. 2016

Recepční v lyžařské škole - vzdělání střední, možno i absolvent. Podmínkou je komunikativní znalost AJ nebo NJ, znalost holandštiny výhodou, práce s PC, komunikativnost, příjemné vystupování, spolehlivost, časová flexibilita. Náplní práce je prodej lyžařské nebo snowboardové výuky za přepážkou pro návštěvníky Lipenska. Pracoviště Lipno nad Vltavou, možnost stravování a ubytování za zvýhodněných podmínek, výhody spojené s dalšími provozy (skipas pro vlastní použití, vstup do aquaworldu...). Pracovní poměr na dobu určitou od prosince 2016 do konce března 2017 s možností prodloužení (možnost dlouhodobé spolupráce - celoročně), prac. úvazek plný, prac. doba jednosměnná. Mzda 19.000,-- - 23.000,-- Kč hrubého. Kontakt: 725 110 730 p. Hohl, stanislav.hohl@lipnoservis.cz.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 19 000 - 23 000 Kč / měsíc

Region: Jihočeský kraj

Obor: Administrativa

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail