Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

OSTROJ a.s.

Obchodní zástupci

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11110300752 | aktuálnost: 15. 7. 2016

SŠ/VŠ strojírenského zaměření výhodou, výborná znalost AJ pro ústní i písemnou komunikaci podmínkou, praxe v obchodním odd. strojírenské firmy alespoň 5 let, výborná znalost práce na PC (MS Office, SAP EP výhodou), ŘP sk. B, výborné komunikační a argumentační schopnosti, pečlivost, aktivní přístup, samostatnost.
Náplň práce: eviduje údaje o zakázkách, kontroluje věcné a termínové plnění realizace zakázek, odpovídá za správnost dokladů a podkladů, provádí odborné posouzení realizovaných zakázek, provádí propočty kapacit, příjem zakázek, výpočet cen dle kalkulačního vzorce, rozhoduje o realizaci zakázek, zajišťuje plán výroby a výrobních kapacit, zajišťuje prodejní činnost.
Mzda 22 000 - 35 000 Kč, 5 týdnů dovolené, závodní stravování, penzijní připojištění po 1 roce v zaměstnaneckém poměru, další nadstandardní výhody dle platné Kolektivní smlouvy, pracoviště Opava, nástup dohodou, KO: Ing. Daniela Krybusová, tel.: 553 872 177, životopis zašlete na e-mail: krybusova@ostroj.cz.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 22 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail