Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Humares s.r.o.

Seřizovači a obsluha konvenčních strojů na řezání

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11216990761 | aktuálnost: 5. 8. 2016

Pro našeho belgického klienta hledáme vhodného uchazeče na pozici operátora vodní řezačky.

Co Vás čeká na této pozici?

nastavení a ovládání vodní řezačky podle technických nákresů - řeže se převážně ocel, a to pro letecký, potravinářský, petrochemický průmysl a další odvětví.
psaní/vytváření programu pro řízení chodu řezačky
nahrazování poškozených nebo opotřebených částí stroje
kontrola kvality vyrobených dílů pomocí měřidel (mikrometr, posuvná měřítka, atd.)
pravidelné čištění stroje a jeho okolí

Co očekáváme od Vás?

alespoň několik let praxe s ovládáním vodní řezačky a její údržbou (programování výhodou)
výhodou praxe s ovládání plazmové nebo laserové řezačky
schopnost číst a pracovat podle technických nákresů
komunikativní znalost AJ (konverzace s pracovníky a znalost technické terminologie z oboru)
samostatnost, orientace na řešení problémů
vlastní automobil výhodou

Co Vám můžeme nabídnout?

mzda: 2400 EUR/hod. hrubého či dohodou (v závislosti na praxi)
pracovní oděvy
pouze denní směna
zajištění ubytování za 260 EUR měsíčně včetně inkasa a internetu
příspěvek na jízdenku/letenku z ČR/SK do Belgie do výše 125 EUR
zaměstnání v ekonomicky stabilní společnosti
pracovní smlouva na dobu určitou
nástup po domluvě

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 400 - 410 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj

Obor: Řemesla, výroba

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha