Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Pro významnou logistickou společnost v Hradci Králové hledáme šikovné pracovníky/ice na dlouhodobou spolupráci. Náplní vaší práce bude odbavení zásilek na depu, manipulace a třídění zásilek. Jedná se nenáročnou, pohodovu práci v příjemném a čistém prostředí. Směny jsou od pondělí do pátku ranní 06:00-09:00 hodin a odpolední 15:00-21:00 hodin a můžete si je volit dle Vašich časových možností. Nástup možný ihned.

Třídení a evidence zásilek - 100 Kč/hod

referenční číslo: 6277 | aktuálnost: 7. 9. 2016

Pro významnou logistickou společnost v Hradci Králové hledáme šikovné pracovníky/ice na dlouhodobou spolupráci. Náplní vaší práce bude odbavení zboží na depu, manipulace a třídění zásilek. Jedná se o nenáročnou, pohodovou práci v příjemném a čistém prostředí.

Směny jsou od pondělí do pátku ranní 06:00-09:00 hodin a odpolední 15:00-21:00 hodin a můžete si je volit dle Vašich časových možností. Nástup možný ihned.

Požadujeme:

- trestní bezúhonnost
- spolehlivost a pracovitost

Nabízíme:

- mzdu 100 Kč/hod
- možnost výběru směn dle Vašich časových možností
- dlouhodobou spolupráci
- výbornou dopravní dostupnost MHD
- práci v čistém a příjemném prostředí
- pravidelný výplatní termín

Místo pracoviště: Hradec Králové

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Doprava, logistika

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail