Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

DHL Express (Czech Republic) s.r.o.

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11283900779 | aktuálnost: 18. 8. 2016

CO BUDE VAŠÍM ÚKOLEM?
manipulace se zbožím na skladě, nakládka a vykládka zboží, práce na 2-3 směny, hlavní pracovní poměr.

Nástup možný ihned.

CO OD VÁS OČEKÁVÁME?

  • fyzickou zdatnost, spolehlivost a dochvilnost
  • vítán je průkaz na VZV (i na ručně vedený elektrický)
  • výhodou praxe ve skladu
  • dobrý zdravotní stav
  • čistý trestní rejstřík
  • ochotu pracovat na směny

PROČ PRACOVAT ZROVNA U NÁS? NABÍZÍME VÁM:

  • zázemí silné mezinárodní společnosti s vedoucím postavením na trhu
  • stravenky plně hrazené zaměstnavatelem
  • slevové programy u našich dodavatelů/partnerů z různých oblastí, např. T-mobile, O2
  • týden dovolené navíc plus 3 dny samoléčby hrazené zaměstnavatelem za rok
  • příspěvky na penzijní a životní připojištění od zaměstnavatele
  • podpora zdraví zaměstnanců ze strany zaměstnavatele (příspěvek, dny zdraví)

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Bez vzdělání

Mzda: 20 000 Kč / měsíc

Region: Jihočeský kraj

Obor: Doprava, logistika

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha