Typ nabídky

Minimální mzda

Regionální manažer/ka - Zlín

referenční číslo: DB1C2097 | aktuálnost: 06.03.2017

D.A.S. právní ochrana, pobočka ERGO Versicherung Aktiengesellschaft pro ČR

Náplň práce

Člen pojišťovací skupiny ERGO Versicherungsgruppe a dceřiná společnost největšího evropského specialisty na pojištění právní ochrany, hledá vhodného kandidáta/tku na danou pozici.

REGIONÁLNÍ MANAŽER/KA - Zlínský kraj

D.A.S. Rechtsschutz AG hledá pro svoji pobočku ve Zlíně kolegu či kolegyni s obchodním duchem a uměním vést tým obchodníků.

Jsme jedinou specializovanou pojišťovnou svého druhu v České republice. Na trhu působíme již od roku 1995 a nabízíme výjimečnou službu - právní ochranu. Našim klientům pomáháme v nepříjemných životních situacích a přinášíme pocit jistoty do každodenního života.

Vaší náplní práce bude:

• Zodpovědnost za plnění obchodního plánu v rámci regionu
• Aktivní nábor, výběr a zaškolování specialistů právní ochrany (obchodníků)
• Vedení, koučing a motivace specialistů právní ochrany
• Podpora specialistů na obchodních jednáních
• Vyhodnocování obchodních výsledků a pravidelné reportování
• Rozvoj a prezentace značky společnosti v rámci regionu
• Zodpovědnost za regionální marketingové akce

Co na této pozici získáte:

• Motivující finanční ohodnocení (pevnou mzdu + motivující pohyblivá složka)
• Nabízíme Vám kariérní rozvoj v rámci silné společnosti
• Práci na manažerské pozici v obchodu formou hlavního pracovního poměru
• Zázemí silné mezinárodní společnosti
• Adaptační program pro nově nastupující zaměstnance
• Propracovaný systém vzdělávání a tréninků
• Perspektivu profesního a osobního růstu
• Možnost šířit službu právní ochrany v bezkonkurenčním prostředí
• Zaměstnanecké benefity: prémie, dovolená navíc, Sick days, firemní akce, příspěvek na doplňkové penzijní pojištění, stravenky, MultiSport, Flexi Passy, školení, sleva na firemní služby, a další benefity

Očekáváme od Vás:

• SŠ/ VŠ vzdělání
• Prokazatelné zkušenosti a výsledky z oblasti obchodu (nejlépe z pojišťovnictví)
• Pozitivní přístup, tvůrčí myšlení a dovednost motivovat podřízené
• Praktické zkušenosti s efektivním vedením obchodního týmu výhodou
• Manažerské a organizační schopnosti a dovednosti
• Zkušenosti s náborem a výběrem obchodních zástupců (na IČO) vítány
• Vysoká orientace na výsledky, pracovní nasazení a vytrvalost
• Účinné komunikační, prodejní a prezentační dovednosti
• ŘP skupiny B (aktivní řidič)
• Trestní bezúhonnost

V případě Vašeho zájmu o námi nabízenou pracovní pozici nás neváhejte kontaktovat na email: kariera@das.cz.

Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Místo pracoviště: Zlín

Region: Zlínský kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví, Obchod, prodej, nákup

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Základní