Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Domov důchodců Dobřichovice

Pracovníci osobní péče ve zdravotní a sociální oblasti

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10756490730 | aktuálnost: 12. 1. 2017

rekvalifikační kurz ,,Pracovník v sociálních službách " výhodou/možnost dodělání kurzu při zaměstnání, komplexní provádení pečovatelských činností, psychické aktivizace klientů, posilování společenských a sociálních kontaktů klientů, provádení úkonů pečovatelské služby u mobilních a imobilních klientů, vytváření pozitivních mezilidských vztahů, rozvíjení jemné motoriky, nácvik běžných denních činností, flexibilitu, komunikační dovednosti, empatii, vstřícnost, respektování věku cílové skupiny uživatelů, důslednost, spolehlivost, flexibilitu, uživatelskou znalost práce s PC, výhodou praxe práce s cílovou skupinou - senioři, možnost stravování, odměny

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Základní + praktická škola

Mzda: 12 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Služby, osobní služby, au-pair

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail

Domov důchodců Dobřichovice, Mgr. Zora Zelená, zora.zelena@domovdobrichovice.cz, +420 257 712 135,257 712 194

Odpovědět na inzerát