Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Pro našeho významného klienta, obchodní dům v Kladně, hledáme šikovné a spolehlivé brigádníky na pozici pokladní, doplňovač zboží a obsluha lahůdek. Tyto pozice jsou vhodné pro komunikativní a pro zákaznicky orientované ženy i muže. Ať už hledáte letní, nebo dlouhodobou brigádu - tato je vhodná téměř pro každého! Navíc, díky možnosti volby směn je vhodná pro široké spektrum uchazečů - studenty, maminky na MD/RD, uchazeče z evidence ÚP, nebo jako vhodný přivýdělek k Vašemu stávajícímu zaměstnání.

Pomocné práce v obchodě v Kladně

referenční číslo: 5210 | aktuálnost: 15. 7. 2016

Pro našeho významného klienta, obchodní dům v Kladně, hledáme šikovné a spolehlivé brigádníky na pozici pokladní, doplňovač zboží a obsluha lahůdek. Tyto pozice jsou vhodné pro komunikativní a pro zákaznicky orientované ženy i muže. Ať už hledáte letní, nebo dlouhodobou brigádu - tato je vhodná téměř pro každého Navíc, díky možnosti volby směn je vhodná pro široké spektrum uchazečů - studenty, maminky na MD/RD, uchazeče z evidence ÚP nebo jako vhodný přivýdělek k Vašemu stávajícímu zaměstnání. Nástup možný ihned.

Požadujeme:

- věk min. 18 let, čistý trestní rejstřík, potravinářský průkaz
- pečlivost, spolehlivost, pracovitost, zodpovědnost

Nabízíme:

- volbu směn dle vlastních časových možností
- mzdové ohodnocení 99 Kč/hod.
- možnost dlouhodobé spolupráce, nebo letní brigády
- stabilní příjem s pravidelným výplatním termínem
- práci na dohodu o pracovní činnosti

Místo pracoviště: Kladno

Region: Středočeský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail