Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

AMAX, s.r.o.

Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 9965970703 | aktuálnost: 29. 11. 2016

Společnost AMAX, s.r.o. přijme nové kolegy a kolegyně na zákaznický servis do Brna a do Hodonína pro službu ePoptávka.cz. ePoptávka.cz je největší poptávkový systém v České republice.
Staňte se naším kolegou a připojte se ke garantovanému projektu.
Náplň práce:
•komunikace se stávajícími i novými zákazníky služby ePoptávka.cz
•administrativní práce spojená s prací na PC
Požadujeme:
•komunikační a prezentační dovednosti
•zodpovědný přístup
•uživatelská znalost práce na PC
Nabízíme:
•minimální měsíční garantovaná mzda 17 000 Kč
•zaměstnání na pracovní smlouvu
•volná pracovní doba, denní úvazek 4-8 hod, po půl roce smlouva na dobu neurčitou
•volné víkendy a svátky
•benefity ve formě stravenek, sick days, příspěvků na kredit, dopravu, penzijní připojištění nebo jazykové kurzy
•motivační platové ohodnocení s fixní složkou mzdy
•snadná dostupnost z vlakového i autobusového nádraží
•poloha přímo v centru Brna
•moderní pracovní prostředí, kde je zajištěný pitný režim a klimatizace
Každou středu v 16.00 hod probíhá DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ na adrese Orlí 17, Brno.
V případě zájmu o pozici, pošlete Váš životopis a my Vás budeme kontaktovat.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 17 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Administrativa

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

AMAX, s.r.o., Aneta Andrlová, personalni@amaxsro.cz, +420 544 529 940