Typ nabídky

Minimální mzda

Operátor výroby – Hranice - 20 000 Kč – nástup ihned

referenční číslo: DAA39994 | aktuálnost: 06.02.2017

Adecco spol. s r.o.

Pro našeho významného klienta působícího v automobilovém průmyslu hledáme manuálně zručné, fyzicky zdatné kandidáty na pozici Operátor výroby.

VOLNÉ VÍKENDY

NÁSTUP IHNED

Náplň práce

Nabízíme:
- Průměrná mzda včetně bonusů až 20 000 Kč
- Zázemí prosperující společnosti
- Zajímavé finanční ohodnocení – nadstandardní příplatky a bonusy
- Zaškolení
- Stravenky v hodnotě 100 Kč
- 5 týdnů dovolené
- Volné víkendy
- 2-3směnný provoz

Náplň práce:
- Vizuální kontrola výrobků
- Obsluha strojů a zařízení výrobní linky
- Manipulace s výrobky

Požadujeme:
- Praxe ve výrobní společnosti výhodou
- Manuální zručnost
- Fyzickou zdatnost
- Pečlivost a samostatnost
- Spolehlivost, dochvilnost

Místo pracoviště: Hranice na Moravě

V případě Vašeho zájmu neváhejte a zašlete IHNED svůj životopis na e-mailovou adresu tereza.navrkalova@adecco.com.

Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání. Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http:www.adecco.cz/Prohlaseni.html

Region: Olomoucký kraj

Obor: Řemesla, výroba, Výroba, průmysl

Profese: dělník ve výrobě, obsluha stroje, výrobní operátor

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Vhodné pro: Absolventy