Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

LINAPLAST s.r.o.

Úředníci ve skladech

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11002540736 | aktuálnost: 20. 7. 2016

Životopisy zasílejte na adresu: kariera@linaplast.cz. Jednosměnný (do budoucna dvousměnný provoz). Hlavní náplň činnosti: plánování a objednávání obalového a pomocného materiálu pro potřeby, výroby na základě plánu výroby, vytváření výrobních příkazů a jejich kontrola po ukončení výroby, kontrola plnění plánu výroby, odvádění výroby v informačním systému, vedení evidence skladů výroby, vedení docházky a příprava podkladů pro zpracování úkolové mzdy. Požadujeme: SŠ vzdělání s maturitou, znalost práce s PC (Excel), znalost systému Helios výhodou, iniciativnost, odolnost vůči stresu, spolehlivost, pečlivost. Nabízíme: zajímavou odbornou práci v prosperující české firmě, přátelský kolektiv a seriózní jednání, finanční ohodnocení odpovídající výsledkům a pracovnímu nasazení, bohaté firemní benefity (stravenky, pololetní odměny, prémie, 13.a 14.plat, nápoje na pracovišti, firemní akce atd.), zaměstnání v dynamicky se rozvíjející firmě. Pracoviště: Sportovní 313, Kralice na Hané

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 14 500 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Administrativa

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail