Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

FOUNDRY & MACHINING, s.r.o.

Strojní inženýři technologové, normovači

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11467480748 | aktuálnost: 11. 1. 2017

PRACOVIŠTĚ Holešov
- Popis pracovní činnosti - Tvorba podkladů pro nabídkové řízení, tvorba a úpravy technologických postupů, stanovení spotřeby materiálu, nástrojů a času na operace. Zavádění postupů pro nové výrobky/sestavy, případné revize stávajících výrobků vzhledem k aktuální výrobě. Technická spolupráce s výrobou a obchodem. Volba nejvhodnějšího způsobu vlastní výroby nebo v kooperaci. Občasné návštěvy kooperačních partnerů = případné zhodnocení technických možností dodavatele nebo konzultace požadavků zákazníka přímo v místě jejich provozu.
- Požadujeme: min. vzdělání SŠ - technického směru, nejlépe strojní, dobrá orientace ve výkresové dokumentaci, aktivní přístup k řešení problémů, práce s PC - znalost CAD, CAM systémů a tvorby technologických postupů a dokumentace, znalost problematiky výroby obrobků, svařenců a odlitků, ŘP sk. B,
- Výhody: Praxe s obdobnou náplní práce, Znalost AJ, NJ, Znalost práce s databázovým IS systémem
- Nabízíme: nástupní mzdu 15 - 20 tisíc Kč dle dosavadní praxe, služební telefon, notebook.
Po zapracování a při dobrých pracovních výsledcích: možnost platového růstu, možnost firemního penzijního připojištění, rermín nástupu ihned
- Kontakt osobně na pracovišti nebo telefonicky Po-Pá (8:30 - 14:00 hod.), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: vaclachova@foundry-machining.eu.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 15 000 - 20 000 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj

Obor: Strojírenství

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail

FOUNDRY & MACHINING, s.r.o., Vaclachová, vaclachova@foundry-machining.eu, +420 602 107 186

Odpovědět na inzerát