Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Projektový manažer – IT

referenční číslo: 9471 | aktuálnost: 18. 8. 2016

Máte zkušenosti na pozici Projektového manažera a zajímáte se o IT problematiku? Mluvíte anglicky na pokročilé úrovni? Ovládáte “time management”?

Máme pro Vás jedinečnou příležitost

Mezinárodní společnost, která je špičkou na trhu ve svém oboru hledá vhodného kandidáta na pozici:

PROJEKTOVÝ MANAŽER – IT (35 000,- Kč – 50 000,- Kč)

Náplň práce

  • Řízení projektu ve všech jeho fázích
  • Vedení a řízení projektového týmu
  • Poskytování řešení pro zákazníka a subkontraktory
  • Řízení kvality projektu a dodržení smluvních výstupů
  • Analýza a řízení rizik, řízení změn a nákladů
  • Reporting vedení společnosti a zákazníkovi
  • Používání disciplín a nástrojů řízení projektů
  • 25% času u zákazníků

Požadujeme:

  • Znalost IT problematiky
  • Zkušenosti na pozici projektového manažera
  • Pokročilou znalost anglického jazyka
  • Flexibilní a komunikativní osobnost
  • Analytické uvažování
  • PM certifikace výhodou
  • Francouzský, německý či italský jazyk výhodou

Nabízíme:

  • Práci na zajímavých projektech
  • 5 týdnů dovolené
  • Možnost cestovat
  • Transparentní profesní dráhu
  • Slevy u smluvních partnerů
  • Nabídky na sportovní služby a masáže
  • Finanční služby, příspěvky na penzijní připojištění aj.

Mzda: 35 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: IT - prodej a služby

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha