Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Skladník (nabízíme praxi a zaučení)

referenční číslo: 9138 | aktuálnost: 18. 8. 2016

hledáme skladníky

Kandidátům mimo obor nabízíme zaučení
Absolventům SOU a SŠ nabízíme praxi

Hledáte práci v Plzni a láká Vás práce ve skladu?
Chtěli byste se naučit jezdit s VZV nebo jinými fajnovými vozítky??
Nevadí Vám práce v 3směnném provozu?

PAK hledáme přímo VÁS

skladník (nabízíme praxi a zaučení)

Náplň práce

  • Příjem a výdej zboží
  • Zakládání zboží
  • Příprava zakázek
  • Práce s doklady v systému SAP
  • Rozvoz zboží (skup. B)

Požadujeme:

  • SOU nebo SŠ (elektro výhodou)
  • Chuť pracovat ve skladu kabelů a elektromateriálu
  • Praxe ve skladu vítána
  • Ochotu pracovat ve 3 směnném provozu
  • Stabilitu, pozitivní přístup a učenlivost

Nabízíme:

  • Měsíční prémie
  • Další prémie ve formě 13 a 14. platu
  • Placené přesčasy
  • Zajímavou práci v úspěšné a stabilní společnosti
  • Zákonnné příplatky
  • Práci v dynamickém a profesionálním kolektivu
  • Další zaměstnanecké výhody

Mzda: 14 000 - 16 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Doprava, logistika

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha