Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Elektroinženýr pro automatizaci, okres přerov

referenční číslo: 10299 | aktuálnost: 21. 9. 2016

Jste odborníkem v oblasti elektro/automatizace a hledáte pracovní uplatnění, jehož hlavními podmínkami jsou podílení se na renovaci a zavedení nových automatizovaných linek a zařízení do mezinárodního výrobního podniku? Máte elektrotechnickou kvalifikaci a zkušenosti přímo s PLC hardwarem i softwarem.

Pak pokud máte navíc potřebnou úroveň anglického jazyka a Přerovsko považujete za cílenou lokalitu Vašeho působení, zašlete nám Váš životopis a ucházejte se o pozici elektroinženýra pro automatizaci

ELEKTROINŽENÝR pro AUTOMATIZACI, OKRES PŘEROV

Náplň práce

  • Řízení projektů zavádění nových automatizovaných technologií fungujících na bázi PLC (Siemens, Mitsubishi)
  • Renovace a reinstalace HW i SW stávajících zařízení v rámci podniku
  • Dozor nad instalací zařízení, zaškolování operátorů zařízení
  • Zodpovědnost za údržbu PLC zařízení v rámci výroby, aplikace Six Sigma

Požadujeme:

  • Prokazatelné zkušenosti z oboru elektro a s PLC
  • SŠ/VŠ vzdělání v oboru elektro, případně strojírenství s přesahem praxe do této oblasti
  • Osvědčení dle vyhlášky 50/1978 Sb., §6 minimálně
  • Komunikativní znalost anglického jazyka (slovem i písmem)
  • Schopnost efektivně organizovat práci sebe i o ostatních

Nabízíme:

  • Práci v čistém prostředí moderní firmy
  • Čtvrtletní bonusy při nulové absenci
  • Dotované stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvky na spoření na důchod
  • Talent management systém – možnost kariérního vývoje
  • Pravidelné kulturní akce – teambuildingy, večírky, sportovní akce
  • Lokalita pracoviště: Okres Přerov

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha