Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

NN Finance, s.r.o.

Ostatní odborní pracovníci v oblasti pojišťovnictví

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11263820712 | aktuálnost: 18. 1. 2017

KONZULTANT/KA PRO OBCHOD A FINANCE
Náplň práce: společnost NN Finance ( dříve ING) hledá nového kolegu/kolegyni do svého pracovního týmu pro oblast Vsetín , Valašské Meziříčí,Valašské Klobouky, Rožnov pod Rodhoštěm. Nový kolega/nová kolegyně budou zodpovědní za aktivní sjednávání a vedení jednání s novým klientem, za správu stávajícího klientského portfolia a za komplexní servis klienta. Potřebné dovednosti Vás naučíme prostřednictvím průběžného vzdělávání a zajistíme Vám veškerou nezbytnou podporu. Získáte bohatou praxi a prostor pro seberealizaci. Stanete se odborníky v oboru financí a obchodu a investování. Odměňování je nastaveno velmi korektně (základní příjem + odměny z obchodu) a není stanoven mzdový strop. Mzdové rozpětí je od 20 000 Kč.
Nabízíme: Možnost spravovat kmen klientů, uznání okolí, kvalitní zázemí, motivační odměny, stáže v zahraničí, mobilní tarif, bezplatné vzdělávání, denní podpora odborného manažera. Kvalitní zázemí pobočky.
První kontakt: telefonicky - p. Komínek, tel.: 731 544 619, v době od 9:00 do 18:00 h. nebo e-mailem na Pavel.kominek@poradce.nn.cz, pro osobní pohovor nám zašlete svůj profesní životopis.
ov. 2.1.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)

Mzda: 20 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail

NN Finance, s.r.o., Pavel Komínek, Pavel.kominek@poradce.nn.cz, +420 731 544 619

Odpovědět na inzerát