Typ nabídky

Minimální mzda

Projektový manager

referenční číslo: DA2C03E5 | aktuálnost: 06.02.2017

Adecco spol. s r.o.

Náplň práce

- Zodpovědnost za vedení a koordinaci projektu od kalkulace do začátku sériové výroby
- Sledování a kontrola časového harmonogramu projektu,
- Vedení projektové dokumentace,
- Komunikace ze zakaznikem,
- Tvorba kalkulací na základě informací od zákazníka a s podporou ostatních oddělení (nákup, konstrukce, výroba, kvalita)
- Komunikace s tuzemskými a zahraničními dodavateli,

Požadujeme

- Min. SŠ vzdělání technického směru
- Znalost německého nebo anglického jazyka podmínkou, komunikativní znalost obou jazyků výhodou
- Praxe v automobilovém průmyslu a projektmanagementu
- Znalosti z oblasti ekonomiky
- Ochotu cestovat
- Vysoké pracovní nasazení
- Flexibilitu

Nabízíme

- zajímavou práci v dynamicky se rozvíjející zahraniční firmě
- odpovídající platové ohodnocení
- moderní pracovní prostředí
- motivační hodnocení
- soubor atraktivních benefitů

Místo pracoviště: Žebrák

Region: Středočeský kraj, Plzeňský kraj

Obor: Management, Technika, elektrotechnika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita