Typ nabídky

Minimální mzda

Rozpočtář a pomocný přípravář

referenční číslo: DA153191 | aktuálnost: 02.05.2017

ProTeren s.r.o.

Náplň práce

• příprava podkladů pro poptávky subdodavatelů
• poptávání specializovaných subdodavatelů a zajišťování nabídek
• analýza a vyhodnocení cenových nabídek
• vypracovávání výkazů výměr
• zpracovávání dílčích rozpočtů
• návrh smluvního předmětu plnění
• vytváření harmonogramů a realizační příprava

Požadujeme

• SŠ nebo VŠ vzdělání stavebního směru (v případě SŠ min. 3 roky praxe v oblasti realizace staveb, u VŠ možno absolvent)
• dobrá znalost práce na PC - MS Office (především Excel), AutoCad, MS Project
• znalost SW pro zpracování rozpočtů
• řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

• odměňování závislé na osobních výkonech
• podíl na ročních odměnách
• příspěvek na stravování
• nástup 1.5.2016

Místo pracoviště: Planá u Českých Budějovic

Region: Středočeský kraj, Jihočeský kraj, Plzeňský kraj, Kraj Vysočina

Obor: Administrativa, Ekonomika, Stavebnictví, projekce, architektura, Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Základní