Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

JANČA V.M. s.r.o.

Vedoucí pracovních týmů v prodejnách

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11343430746 | aktuálnost: 4. 11. 2016

Pracoviště: Litovelská č.p. 1180/2, Olomouc.
Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení.
Požadavky: zkušenost s vedením pracovního kolektivu; znalost trhu s elektroinstalačním materiálem; zkušenost s prodejem elektroinstalačního materiálu a komunikace se zákazníkem; práce s PC na dobré úrovni (MS Word, MS Excel, SAP); prezentační a komunikační dovednosti; organizační schopnosti, spolehlivost a schopnost plnit stanovené termíny; samostatnost, loajalita, pečlivost, objektivita, týmový přístup k zadaným úkolům; odolnost vůči stresu; časová flexibilita, občasné služební cesty s noclehem mimo domov; pečlivý a systematický přístup k práci; řidičský průkaz skup. B.
Náplň práce: kompletní řízení prodejny; vedení pracovního kolektivu; řízení veškeré agendy spojené s řízením a vedením prodejny; úzká spolupráce s manažerem prodejen, nákupním, obchodním a marketingovým oddělením; příprava podkladů / dokumentace pro nabídky a objednávky; zpracovávání kalkulačních podkladů, tvorba cenových nabídek elektro; každodenní práce v SAP - vyhledávání a zpracování dat; práce s dodavatelskými ceníky; komunikace s dodavateli a zákazníky; vyhledávání nových obchodních případů a nové klientely.
Nabízíme: zázemí silné a stabilní ryze české společnosti; práce v dynamickém kolektivu, příjemné pracovní prostředí; motivační ohodnocení; důkladné zaškolení na produkty i používaný obchodní systém; zajímavou práci na HPP s možností prodloužení pracovního poměru.
První kontakt POUZE e-mailem, do předmětu prosím uveďte: Vedoucí prodejny Olomouc.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)

Mzda: 22 000 - 32 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha