Tato pracovní pozice není aktivní.

Grafton Technologies

Android vývojář

(referenční číslo: 2-10-227817/JD)

Jsi zvídavý a rád zkoušíš nové věci?
Chceš vyvíjet core systém pro mobilní bankovnictví?
Začínáme úplně nový projekt. Žádné zajeté standardy, zvyky ani pravidla

Začít jsi mohl už včera

Požadujeme:

Co máš umět?

  • Vývoj aplikací pro Android
  • Angličtinu, aby ses domluvil s kolegy ze zahraničí

Nabízíme:

Benefity:
Projekt na zelené louce
Mezinárodní tým
Možnost posunout se výš a dál :)
Finanční benefity
Možnost home office
5 týdnů dovolené
a spousta dalšího

Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis v anglickém a českém jazyce na email s uvedením referenčního čísla pozice.

Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta.Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=it-telekomunikace


Přečtěte si prosím pozorně následující text a uvádějte jej vždy společně s Vaším mailem/dopisem, jinak nebudeme moci pracovat s Vašimi zaslanými údaji.
Souhlasím, aby společnost Grafton Recruitment s.r.o., sídlem Na Poříčí 3a, Praha 1, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Pro plné znění klikněte na http://www.uoou.cz/uoou.aspx?menu=4&submenu=5&loc=20.

Mzda: 59 999 - 120 000 Kč / měsíc
Region: Hl. m. Praha
Obor: IT - vývoj aplikací a systémů
Typ nabídky: Zaměstnání