Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jste čerstvý absolvent a hledáte svou první pořádnou práci? Nebo máte spoustu zkušeností, ale nedaří se Vám najít stabilní zaměstnání? Přijďte k nám, poradíme si s obojím! Pro našeho klienta hledáme větší množství zaměstnanců na jednoduchou manuální práci do skladu.

Jednoduchá kompletace nábytku - zajímavé bonusy

referenční číslo: 6734 | aktuálnost: 3. 10. 2016

Jste čerstvý absolvent a hledáte svou první pořádnou práci? Nebo máte spoustu zkušeností, ale nedaří se Vám najít stabilní zaměstnání? Přijďte k nám, poradíme si s obojím Pro našeho klienta hledáme větší množství zaměstnanců na jednoduchou manuální práci do skladu.

Náplň práce:
- manipulace se zbožím
- práce s paletovým vozíkem
- kompletace nábytku
- úklid ve skladu

Požadujeme:

- chuť do práce
- základní manuální zručnost – práce s aku vrtačkou, řezačkou, šroubovákem apod.
- spolehlivost, pracovitost, zodpovědnost, proaktivní přístup

V případě zájmu o tuto nabídku, prosím, reagujte tlačítkem "ODPOVĚDĚT" nebo na telefon 731 198 780

Nabízíme:

- skvělá příležitost pro všechny - PRAXE NENÍ NUTNÁ
- práce v dvousměnném provozu (ranní a odpolední směny) PO-PÁ
- příspěvek na dopravu 800 Kč/měsíc
- bonus za docházku až 20 400 Kč
- dlouhodobá spolupráce na hlavní pracovní poměr s nástupem možným ihned
- možnost platového a profesního růstu po zapracování
- pracoviště Říčany – Jažlovice - 15 min. od metra "C" Opatov
- příjemné a klidné pracovní prostředí, přátelský kolektiv

Místo pracoviště: Praha

Region: Hl. m. Praha, Středočeský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Ostatní

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha