Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Programátor PLC junior

referenční číslo: 12406 | aktuálnost: 10. 11. 2016

Máš vzdělání elektrotechnického směru a baví tě programování PLC? Mluvíš anglicky a chtěl bys jazyk využívat i při práci? Chceš nastartovat svoji kariéru ve stabilní společnosti?

Pokud ANO, tak využij této jedinečné příležitosti a zašli mi svůj životopis

Silná výrobní společnost, hledá posilu do svého týmu na pozici:

PROGRAMÁTOR PLC JUNIOR (23-26000,- Kč)

Náplň práce

  • Servis automaticky řízených výrobních linek PLC
  • Dodržování údržbových plánů
  • Odhalení a oprava závad na strojích, korekce programu, funkcí veličin apod.
  • Průběžné prohlídky
  • Komunikace s partnery i v anglickém jazyce
  • Evidence údajů do informačního systému SAP

Požadujeme:

  • SŠ, VŠ vzdělání elektrotechnického směru
  • Znalost řídicích systémů PLC
  • Vyhlášku č. 50/1978 Sb., §6
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni

Nabízíme:

  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvky na stravování
  • Pružná pracovní doba
  • Práci ve stabilní společnosti
  • Možnost osobního i profesního růstu
  • Místo práce: Zlín

Mzda: 23 000 - 26 000 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Technika, elektrotechnika

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha