Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Družstvo vlastníků půdy JESENÍKY

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11275210743 | aktuálnost: 4. 11. 2016

místo výkonu práce : Horní Václavov 148
Společnost podnikající v oblasti cestovním ruchu hledá do nově otevíraného 4 hvězdičkového horského hotelu v Jeseníkách zaměstnance na pozici Kuchař(ka).

Požadujeme:
o Komunikativnost,
o příjemné vystupování,
o časovou flexibilitu,
o spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost,
o odolnost vůči stresu.

Pracovní náplň:
o komunikace s číšníkem a přijímání objednávek,
o příprava a úprava pokrmů,
o uskladňování a kontrola zboží,
o sestavování jídelního lístku,
o aranžování bufetů a banketů,
o úkolování pomocných sil v kuchyni a pomocných kuchařů,
o vyhodnocování nákladů na pokrmy, vyhodnocování ztrát ve výrobě.

Nabízíme:
o Příjemné pracovní prostředí,
o pracovní rozmanitost,
o rozvoj a rozšíření dosavadních zkušeností,
o místo výkonu práce: Jeseníky
o možnost ubytování,
o týdenní cykly nebo střídání krátký/dlouhý týden,
o možnost postupu na vedoucí pracovní pozice.

Životopisy s fotografií zasílejte na emailovou adresu: info@infogold@.cz
možnost ubytování, podnikové stravování, letní/zimní dovolená v hotelu v hodnotě 20000,- Kč zdarma
Z : 17.8.2016

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 14 000 - 18 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Gastronomie, pohostinství, cest. ruch, ubytování

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha