Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Pracovník kontroly kvality

referenční číslo: 11997 | aktuálnost: 1. 9. 2016

Máte zkušenosti z chemické nebo farmaceutické výroby? Jste laboratorně zruční? Umíte pracovat na přístrojích v oddělení kvality? Domluvíte se anglicky?

Tak nám napište, přesně Vás totiž hledáme Úspěšná společnost, která je světovým lídrem ve svém oboru, hledá do týmu pracovníka na pozici:

PRACOVNÍK KONTROLY KVALITY (OD 22.000,-Kč)

Náplň práce

  • zodpovědnost za postupy kontroly kvality
  • dohled nad laboratorními záznamy
  • vývoj a validace analytických metod
  • práce s odbornou anglickou dokumentací
  • správa a validace přístrojů

Požadujeme:

  • vysokoškolské či středoškolské vzdělání chemického směru
  • praxi v chemické a farmaceutické výrobě VÝHODOU
  • znalost systému jakosti ISO, HACCP a GMP
  • práci na PC na uživatelské úrovni
  • řidičské oprávnění sk. B

Nabízíme:

  • zázemí stabilní společnosti
  • měsíční motivační odměny a roční bonusy
  • 25 dní dovolené, možnost ubytování
  • příspěvek na stravu a dopravu
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • místo výkonu práce: Moravskoslezský kraj

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha