AGEL a.s. je mezinárodní společností zabývající se řízením a poradenskou činností v oblasti zdravotnictví. Skupina AGEL je největším privátním seskupením poskytovatelů zdravotní péče a dalších zdravotnických zařízení ve střední a východní Evropě.

Pro společnost AGEL Research a.s. vyhlašuje výběrové řízení
na pozici:

Project manager

referenční číslo: D90E7774

Náplň práce

- Řízení a koordinace vědecko-výzkumných medicinských projektů.
- Zajišťování administrativního procesu podávání grantových žádostí.
- Aktivní vyhledávání vhodných investičních příležitostí a možností rozvoje vědy a výzkumu v rámci holdingu AGEL.
- Zabezpečení participace a součinnosti jednotlivých subjektů v rámci holdingu AGEL.
- Komunikace s externími vědecko-výzkumnými společnostmi.
- Organizace vzdělávacích akcí (konference, semináře, sympozia).
- Vedení ad hoc projektů dle požadavků vedení společnosti.

Požadujeme

- VŠ vzdělání;
- Znalost evropské i národní dotační politiky;
- Orientace v oblasti vědy a výzkumu;
- Osobnostní předpoklady - samostatnost, loajalita, vytrvalost, ochota učit se novým věcem;
- Analytické myšlení, organizační, koordinační a komunikační schopnosti a časová flexibilita;
- Pokročilá znalost MS Office;
- Uživatelská znalost AJ (min. úroveň B2);
- Praxe v oblasti ESF a dotačního financování výhodou;
- Ochotu cestovat a absolvovat služební cesty dle potřeby;
- Řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič.

Nabízíme

- Stabilní a zajímavou práci pro významnou společnost v oblasti zdravotní péče;
- Práci v mladém, přátelském kolektivu a v příjemném pracovním prostředí;
- Motivující finanční ohodnocení odpovídající znalostem, zkušenostem a přínosu pro společnost;
- Zaměstnanecké výhody – stravenky, příspěvek zaměstnavatele na životní pojištění, vitamínové balíčky, stabilizační odměny a další;
- 5 týdnů dovolené;
- Možnost profesního a kariérního růstu v rámci skupiny AGEL.

Nástup:
 1. 1. 2017 nebo dle domluvy.

Místo pracoviště: Praha

Region: Praha

Obor: Management

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: MBA, MBT, postgraduální

Kontaktní údaje: Soňa Chlumová, tel: 582315926, email: personalni@agel.cz personalni@agel.cz