Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Vedoucí týmu – informační technologie

referenční číslo: 11894 | aktuálnost: 21. 11. 2016

Máte zkušenost s vedením týmu? Máte vysokoškolské vzdělání technického směru? Hovoříte anglicky? Pak hledáme právě Váš

Mezinárodní společnost působící v oblasti vývoje aplikací pro energetiku hledá do svého týmu posilu na pozici VEDOUCÍ TÝMU – INFORMAČNÍ TECHNOLOGIE.

Náplň práce

  • Zodpovědnost za svěřený tým
  • Účast na obchodních jednáních
  • Budování obchodních vztahů na trhu (ČR)
  • Vyjednávání obchodních podmínek
  • Monitorování aktivit konkurence
  • Účast na veletrzích, výstavách, seminářích

Požadujeme:

  • Vysokoškolské vzdělání technického směru (výhodou zaměření na elektro nebo energo)
  • Pokročilá znalost anglického jazyka
  • Zkušenost s vedením týmu
  • Výborné komunikační a vyjednávací schopnosti
  • Samostatnost, strategické myšlení
  • Ochotu cestovat v rámci České republiky

Nabízíme:

  • Zázemí mezinárodní společnosti
  • Možnost osobního a profesního růstu
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
  • Flexibilní pracovní dobu s možností home office
  • Místo výkonu práce: Brno/Praha (záleží na preferenci kandidáta)

Region: Česká republika

Obor: IT - vývoj aplikací a systémů, Technika, elektrotechnika

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha