Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Česká pojišťovna a.s.

Odborní pracovníci v oblasti pojišťovnictví

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11504150725 | aktuálnost: 1. 10. 2016

[int. pozn] Místo výkonu práce:
Náměstí Míru č.p. 71, 407 21 Česká Kamenice

Pracovní náplň
- Aktivní prodej produktů České pojišťovny na pobočce
- Obsluha klientů na přepážce, identifikace jejich potřeb a navrhování optimálních řešení
- Osobní komunikace a zabezpečení servisu klientům

Požadujeme
- Minimálně SŠ vzdělání s maturitou
- Obchodní zkušenost vítána, není podmínkou
- Vynikající prodejní a komunikační dovednosti
- Uživatelská znalost práce s PC (MS Office)

Nabízíme
- Rozmanitá práce v zaměstnaneckém poměru pro prestižní, stabilní společnost
- Komplexní systém zaškolení, vzdělávání a dalšího rozvoje
- Příležitost budovat svou kariéru
- Možnost ovlivnit výši svého výdělku
- Široká nabídka zaměstnaneckých benefitů (5 týdnů dovolené, sick days, stravenky a další)

Kontakt:
Tereza Truksová, tel. 224 557 827, e-mail: tereza.truksova@ceskapojistovna.cz

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSV

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha