Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

ZV AGRO, s.r.o.

Úředníci ve skladech

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11131670725 | aktuálnost: 20. 7. 2016

Místo výkonu práce: Švermova č.p. 1373, 413 01 Roudnice nad Labem.
Náplň práce: rozvoz zboží + manipulace se zbožím (náhradní díly k zemědělským strojům ), příjem + výdej zboží, komunikace se zákazníky skladu, evidence na PC, administrativní práce, pracovní činnosti dle potřeb firmy.
Požadavky: řidič vysokozdvižného vozíku - není podmínkou při nástupu - firma zajistí kurz
ŘP B - podmínkou, ŘP E1, T - není podmínkou, pouze výhodou, Aj, NJ - není podmínkou, pouze výhodou, flexibilita, operativa, komunikační schopnosti.
Nabízíme: příspěvek na stravování, příspěvek na pojištění odpovědnosti, mobilní telefon.
Způsob kontaktování zaměstnavatele: telefonicky (denně od 7,30 do 15,30 hod.), e-mailem nebo osobně po telefonické domluvě. Kontaktní osoby: Zdeněk Ježek, Václav Formánek, 725 311 820, 775 155 849.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 15 000 - 20 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Administrativa

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha