Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

LARM a.s.

Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10612640797 | aktuálnost: 25. 8. 2016

POPIS
Práce ve strojírenském závodě v jižních Čechách s možností ubytování
Náplň práce: třískové obrábění, obsluha a seřizování CNC strojů - soustruhy, frézy
Dvousměnný a občas třísměnný provoz
Pracoviště: LARM a.s. v Netolicích (jižní Čechy, 25 km od Č. Budějovic)

POŽADAVKY
Výuční list obráběč kovů nebo vyučení v podobném oboru (černé řemeslo)
Znalost práce na CNC strojích výhodou
Spolehlivost, pracovitost, zručnost

NABÍZÍME
Odpovídající mzdu + prémie + příplatky
Náborový příspěvek 15 000 Kč
Ubytování zdarma (vedle areálu závodu)
Závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele
Více informací na telefonu 702 182 670 v pracovní dny od 8 do 14 hodin

Kontakt:
- Rybecký Jiří Ing., tel.: 388386211, e-mail: rybecky@larm.cz

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 17 000 - 20 000 Kč / měsíc

Region: Jihočeský kraj

Obor: Řemesla, výroba

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha