Grafton Technologies

Inżynier aplikacji - opracowanie systemów do samochodów autonomicznych, Republik

(referenční číslo: 2-30-209434/JD)

Opis stanowiska
Interesuje Cię dziedzina inteligentnych samochodów? Na potrzeby centrum rozwojowego w Pradze szukamy inżyniera aplikacji, który będzie konfigurować i kalibrować najnowsze systemy w samochodach autonomicznych, bezpośrednio u klienta w produkcji seryjnej. Stanowisko jest związane z częstymi wyjazdami za granicę. Częścią składową stanowiska jest pakiet relokacyjny

Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny przede wszystkim za:

  • mechaniczną / elektroniczną integrację czujników do pojazdów
  • konfigurację i ocenę integracji czujników
  • dokonywanie pomiarów i oceny mocy systemu

Požadujeme:

Wymagania

  • wyższe wykształcenie elektrotechniczne, lub ukierunkowane na informatykę
  • chęć podróżowania 2-3 tygodnie miesięcznie (weekendy zawsze w domu)
  • osobistość komunikacyjna
  • aktywny kierowca, prawo jazdy
  • przynajmniej podstawowe znajomości programowania
  • zaletą doświadczenie z magistralą CAN

Nabízíme:

Benefity:
Benefity

  • pakiet relokacyjny
  • 6 tygodni urlopu + dalszy urlop po czasowo bardziej wymagającej drodze służbowej
  • miesięczne bonusy finansowe
  • elastyczny czas pracy
  • zasiłek na relokację
  • zasiłek na działalności wolnoczasowe
  • zasiłek na dodatkowe ubezpieczenie emerytalne po pierwszym roku
  • możliwości kursów językowych
  • opracowany system szkolenia
  • bony żywnościowe

Jesteś zainteresowany tym stanowiskiem? Wypełnij proszę formularz kontaktowy, czy też prześlij do nas swój życiorys w języku angielskim albo czeskim na mail z podaniem nr referencyjnego stanowiska. W wypadku, że absolwowałeś/aś już u nas rozmowę kwalifikacyjną, skontaktuj się proszę e-mailowo bezpośrednio ze swoim konsultantem. Dalsze podobne stanowiska znaleźć można na www.grafton.cz/nabidka-prace/it-telekomunikace/

Přečtěte si prosím pozorně následující text a uvádějte jej vždy společně s Vaším mailem/dopisem, jinak nebudeme moci pracovat s Vašimi zaslanými údaji.
Souhlasím, aby společnost Grafton Recruitment s.r.o., sídlem Na Poříčí 3a, Praha 1, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Pro plné znění klikněte na http://www.uoou.cz/uoou.aspx?menu=4&submenu=5&loc=20.

Region: Hl. m. Praha
Obor: Technika, elektrotechnika
Typ nabídky: Zaměstnání