Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Máte praxi se skladovou administrací alespoň jeden rok? Nebaví Vás stále jen sedět u počítače, rádi si občas zaběhnete i

Warehouse Assistant - Administrativní pracovník do skladu

referenční číslo: 6317 | aktuálnost: 1. 9. 2016

Máte praxi se skladovou administrací alespoň jeden rok? Nebaví Vás stále jen sedět u počítače, rádi si občas zaběhnete i "do terénu"? Jste pracovití se smyslem pro povinnost? Pak hledáme právě Vás Pro našeho klienta, který se zbývá návrhy interiérů známých značkových prodejen hledáme vhodné kandidáty na pozici Warehouse Assistant - Administrativní pracovník do skladu.

Náplň práce:
- administrativní skladová činnost - práce s excelem
- administrace v interním skladovém systému
- komunikace s ostatními zaměstnanci a odděleními

Požadujeme:

- praxi se skladovou administrativou alespoň 1 rok PODMÍNKOU
- znalost prace na PC (excel)
- komunikativnost, spolehlivostt, vysoké pracovní nasazení

Nabízíme:

- práci v příjemném kolektivu s možností nástupu IHNED
- příplatky dle zákoníku práce
- příspěvek na dopravu 800 Kč/měs.
- bonus za docházku až 3 400 Kč/měs.
- práce PO-PÁ v jednosměném/dvousměnném provozu
- místo výkonu práce - Modletice, 15 minut autobusem z Opatova
- zdarma poskytnutí, praní a čištění pracovního oděvu
- stabilní dlouhodobá spolupráce na hlavní pracovní poměr

Místo pracoviště: Modletice

Region: Hl. m. Praha, Středočeský kraj

Obor: Administrativa, Řemesla, výroba, Výroba, průmysl

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha