Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

ERGOTEP, družstvo invalidů

Mzdoví účetní

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11146570798 | aktuálnost: 23. 7. 2016

Místo výkonu práce: Zábořská 93, Záboří
Náplň práce: vedení personální a mzdové agendy i pracovně právní dokumentace. Dále samostatné zpracování mezd, správa docházkového systému, zajišťování nástupní a výstupní agendy, plnění povinností vůči ZP a OSSZ (nástupy, přihlášky), odpovědnost při kontrolách, komunikace s úřady státní správy a dalšími institucemi a roční zúčtování daní z příjmu fyzických osob
Požadujeme: středoškolské vzdělání s maturitou, pokročilou znalost práce na PC (MS Word, Excel, internet), aktivní přístup ke svěřeným úkolům, základní znalost pracovního práva, schopnost týmové spolupráce, samostatnost, systematičnost, velmi dobré komunikační dovednosti, pečlivost, zodpovědnost, ochotu učit se novým věcem a trestní bezúhonnost.
Praxe mzdové účetní a znalost SW Avensio - výhodou.
Zaměstnanecké výhody: práce vhodná pro osoby OZP, možnost zkráceného úvazku,
motivační program, zázemí silné a stabilní společnosti, perspektivní zaměstnání v příjemném kolektivu, možnost dalšího vzdělávání a profesní růst
První kontakt učiňte prosím na shora uvedeném telefonním čísle Po-Pá 6-14,30, e-mailovou adresou či přímo na provozovně. Předem si ale domluvte termín návštěvy, aby byl zodpovědný pracovník přítomen.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 14 784 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Administrativa

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail