Typ nabídky

Minimální mzda

Junior/Senior programátor PHP

referenční číslo: D8254C05 | aktuálnost: 02.05.2017

AMI Computers s.r.o.

Přijmene kolegu programátora do našeho pracovního týmu na pozici Junior PHP programátor / Senior PHP programátor

Náplň práce

Návrh a vývoj webové aplikace v PHP
Úzká spolupráce s projektovými manažery a testery projektu.
Spolupráce s ostatními členy vývojového oddělení a podpora juniorních kolegů.

Požadujeme

- Zkušenosti s vývojem PHP aplikací
- Znalost PHP 5
- Výhodou znalost HTML5/CSS3, JavaScript, WS/SOAP
- Schopnost a ochota učit se nové věci a pracovat na sobě.
- Velmi dobré analytické myšlení

Nabízíme

- Možnost profesního i osobnostního růstu.
- Velmi rozmanitou a tvůrčí práci s nejmodernějšími technologiemi

Benefity
- flexibilní pracovní doba,
- možnost home office,
- stravenky,
- individuální plán osobního rozvoje,
- příspěvky na životní a penzijní připojištění,
- hradíme veškerá školení a certifikace,
- interní tréninky a workshopy,
- týden dovolené navíc,
- oficiální a neoficiální firemní akce
a další

- Přátelský tým, politiku otevřených dveří, neformální firemní prostředí, pohodu v práci...

Mzda: 25 000 - 65 000 Kč

Místo pracoviště: Vývojové centrum Brandýs nad Labem nebo Praha 8

Region: Praha, Středočeský kraj

Obor: IT - vývoj aplikací a systémů

Profese: programátor

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Živnostenský list / OSVČ

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Možnost občasné práce z domova

Vhodné pro: OZP - jiné postižení, Rodiče s dětmi, Absolventy, Studenty