Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

KORADO, a.s.

Systémoví analytici

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11093850716 | aktuálnost: 9. 8. 2016

Analytik IT je kvalifikovaný zaměstnanec, který implementuje informační technologie, vytváří a transformuje SW vybavení, řeší dílčí problémy v jednotlivých aplikacích, analyzuje podnikové procesy z pohledu IT, sleduje vývoj v oblasti IT.
Požadujeme: VŠ vzdělání (nebo ÚSO s maturitou a praxí) se zaměřením na IT, praxi v oblasti IT (optimálně ve výrobní firmě), dobré analytické schopnosti, znalosti v oblasti DB aplikací, schopnost jednání s uživateli, alespoň pasivní znalost AJ (komunikativní AJ výhodou).
Nabízíme: zajímavou práci, odborný růst a další vzdělávání v oblasti IT, zázemí velkého zaměstnavatele, zaměstnanecké výhody.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 34 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: IT - správa systémů a služby

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail