Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Sháníte flexibilní brigádu na léto? Nebo jen hledáte možnost, jak skloubit práci s přivýdělkem na brigádě?

Letní brigáda ve výrobě - volba směn, týdenní výplata mzdy

referenční číslo: 5685 | aktuálnost: 29. 7. 2016

Sháníte flexibilní brigádu na léto? Nebo jen hledáte možnost, jak skloubit práci s přivýdělkem na brigádě? Už nemusíte Nabízíme Vám flexibilní brigádu s možností dlouhodobé spolupráce, která se přizpůsobí Vašim potřebám. Velkou výhodou této brigády je také možnost výplaty mzdy formou týdenních záloh.

Pro výrobní společnost sídlící v Brně ve Slatině hledáme pomocné pracovníky do výroby na kompletaci plastových výlisků. Výhodou této brigády je možnost vlastní volby směn – zvolit si můžete ranní, odpolední nebo noční směny (06:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-06:00), a to od pondělí do pátku s tím, že lze i směny libovolně kombinovat. Nástup možný ihned.

Náplň práce:
– kompletace plastových výlisků
– opracovávání plastových dílů
– pomocné práce při kompletaci výrobků
– ořezávání plastových součástí

Pokud máte o brigádu zájem, kontaktujte nás prostřednictvím odpovědního formuláře a nezapomeňte připojit Váš životopis.

Požadujeme:

– věk nad 18 let
– čistý trestní rejstřík
– manuální zručnost, pracovitost, spolehlivost
– docházku alespoň na 2 - 3 směny/týdně

Nabízíme:

– dlouhodobou flexibilní brigádu v Brně
– možnost výplaty týdenních záloh mzdy
– odměnu 75 Kč/hod.
– možnost vlastní volby směn
– pravidelnou pracovní dobu
– spolupráci na dohodu o pracovní činnosti
– možnost dlouhodobé spolupráce nebo jen letní brigády
– jistý a pravidelný výdělek
– nástup možný ihned

Místo pracoviště: Brno

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Ostatní, Výroba, průmysl

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha