Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

WIC-NET, s.r.o.

Technici počítačových sítí a systémů

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11280460771 | aktuálnost: 18. 8. 2016

Náplň práce: konfigurace a údržba osobních stanic (Windows XP, Windows Vista, Windows 7, 8, 10) , konfigurace a údržba serverů (Windows 2003/2008/2012/Linux) , konfigurace a údržba LAN, WAN, WiFi sítí a aktivních prvků, zajišťování podpory uživatelů pracovních stanic, komunikace s klienty, s dodavateli SW/HW, řešení technických problémů, instalace, konfigurace a administrace systémů, spolupráce na optimalizaci a změnách systémů, monitoring a servis služeb zákazníků a jejich udržování v provozu, podpora servisního teamu vzdáleně i v terénu, práce na telekomunikační síti, její konfigurace, instalace, zprovoznění, oživování a zaškolení obsluhy se zařízením, vypracovávání nabídek, technická podpora zákazníků, identifikace a odstranění závad, objednávka náhradních dílů, pravidelný reporting.
Požadujeme: vzdělání v IT směru nebo praxe na obdobné pozici, řidičský průkaz sk. B, technické myšlení, pečlivost práce, připravenost k dalšímu vzdělávání, odpovědný přístup ke svěřené agendě a spolehlivost, technická znalost anglického jazyka, samostatnost, zodpovědnost, flexibilita, pracovní nasazení, zájem o obor, schopnost pracovat v týmu, schopnost naučit se vše potřebné k vykonávání této práce, zkušenosti s OS Windows, trestní bezúhonnost.
Nabízíme: zajímavou a práci se špičkovými technologiemi, motivační finanční ohodnocení, mobilní telefon, notebook, stabilní zaměstnání u rostoucí společnosti, práce v mladém kolektivu.


Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 15 000 - 25 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: IT - správa systémů a služby

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail