Tato pracovní pozice není aktivní.

Grafton Recruitment s.r.o.

Ruční balení léků, 100 Kč/hod.

(referenční číslo: 13-19-215241/JD)

Rádi byste si vydělali na vánoční dárky? Nevadí Vám jednoduchá manuální práce? Pokud ano, zašlete nám svůj životopis na pozici RUČNÍ BALENÍ LÉKŮ.

Náplň práce:

  • ruční balení léků
  • kontrola obalového materiálu
  • pomocné jednoduché manuální práce

Nástup: ihned
Plat: 100 Kč/hod.
Pracovní doba: ranní (6:00-14:00) a odpolední (13:45-21:45)
Lokalita: Praha 10 (dobrá dostupnost MHD)

Požadujeme:

  • manuální zručnost
  • spolehlivost a pečlivost
  • časová flexibilita

Nabízíme:

Benefity:

  • cena obědů a večeří 30Kč

Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis v anglickém a českém jazyce na email s uvedením referenčního čísla pozice.

Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta.Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/brigady-docasna-prideleni/


Přečtěte si prosím pozorně následující text a uvádějte jej vždy společně s Vaším mailem/dopisem, jinak nebudeme moci pracovat s Vašimi zaslanými údaji.
Souhlasím, aby společnost Grafton Recruitment s.r.o., sídlem Na Poříčí 3a, Praha 1, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Pro plné znění klikněte na http://www.uoou.cz/uoou.aspx?menu=4&submenu=5&loc=20.

Mzda: 100 Kč / měsíc
Region: Hl. m. Praha
Obor: Výroba, průmysl
Typ nabídky: Částečný úvazek