Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

G & P Quality Management s.r.o.

Technici v ostatních průmyslových oborech

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11091550749 | aktuálnost: 23. 7. 2016

Místo výkonu práce: Kuštova 2001, Rakovník
Náplň práce: každodenní komunikace s odděleními Kvality, Logistiky a Výroby, s dodavateli v zahraničí - aktivní používání AJ a NJ, řízení týmu Inspektorů a Team Leaderů na svěřených projektech
Požadavky: samostatnost, odpovědnost a silné komunikační dovednosti, technické myšlení (znalost měřících nástrojů), znalost kvality z automotive výhodou, zkušenosti ve vedení lidí, komunikativní znalost AJ slovem i písmem, aktivní znalost Word, Excel, Power Point, Outlook, Internet, ŘP sk. B - aktivní řidič
Zaměstnanecké výhody: služební notebook a mobilní telefon, stravenky v hodnotě 100,- Kč/směna
Kontakt: Tomáš Beňka - HR Specialist 725536548 kdykoliv, e-mail: Tomas.be@gpqm.com

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 28 000 - 34 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Výroba, průmysl

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha