Typ nabídky

Minimální mzda

SW/HW specialisté #7135623 (Praha, CZ)

referenční číslo: 7135623 | aktuálnost: 02.05.2017

People Consulting s.r.o.

Náplň práce

Máte zkušenosti s vývojem SW/HW či vedením projektů v oblasti Automotive?
Chcete se podílet na vývoji špičkových produktů pro nejnovější automobily světových značek?

People Consulting s.r.o. hledá pro nově vytvořené R&D Centrum v Praze, významné mezinárodní společnosti zabývající se výzkumem a vývojem hi-tech řešení pro automobily hledáme uchazeče na pozice:

Ředitel divize vývoje
SW Projektový Manažer
HW Junior/Senior Inženýr
Systémový Inženýr
Specialista testování
SW Kvality Inženýr
SW Vývojář
Testovací Inženýr, Testovací vedoucí
SW Developer C/C++/Java/Python
SW Architekt
CAD Designer
CATIA Designer

Požadujeme:      VŠ/SŠ s technickým zaměřením (IT/elektronika/technika)      Zkušenosti z Automotive vývoje nebo IT (programování)      Zkušenosti z R&D v technické oblasti, zájem o technický pokrok, Hi-tech technologie      Komunikativní znalost Aj      Silné technické a komunikační dovednosti      Zkušenosti s mezinárodními projekty jsou výhodou Co Vám může společnost nabídnout:      Měsíční /Půlroční odměna závislá na hospodářských výsledcích společnosti      Podpora mobility nebo příspěvek na přestěhování      Penzijní připojištění      Příspěvek na stravování (stravenky 60Kč) – plně hrazené      Příspěvek na relaxační aktivity FLEXIPASS (sport, masáže apod.)      4 týdny dovolené + 2 týdny placeného volna      Flexibilní pracovní doba      Možnost podílet se na vývoji špičkových produktů pro prvotřídní klientelu      Mezinárodní prostřední ve stabilní zahraniční společnosti      Skvělý, velmi motivovaný, multikulturní tým      Možnost rychlého karierního růstu s dlouhodobou perspektivou  Máte-li zájem o tuto pozici, zašlete nám svůj životopis prostřednictvím odpovědního formuláře nebo na uvedené kontakty.   Podívejte se i na další pracovní nabídky na www.peopleconsulting.cz.   Pro případné otázky kontaktujte Evu Havlínovou na adrese eva.havlinova@peopleconsulting.cz nebo 602 240 007.   Nebudeme-li Vás kontaktovat do dvou týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jiným uchazečům, kteří na základě zaslaného životopisu lépe splňovali požadavky našeho klienta.   Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do společnosti People Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.

Region: Praha

Obor: Automobilový průmysl, IT - vývoj aplikací a systémů

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Základní