Tato pracovní pozice není aktivní.

Grafton Recruitment Hradec Králové

Lakýrník 160-180 Kč/hod.

(referenční číslo: 5-21-199969/JD)

Velmi netradiční pozice a práce

Čtěte dál.

Pro společnost vyrábějící sportovní letadla hledáme velmi šikovného lakýrníka, který má zkušenost se střikem akrylových barev

Požadujeme:

  • velmi dobrá zkušenopst se střikem akrylových barev
  • samostatnost, zodpovědnost
  • preciznost

Nabízíme:

Benefity:

  • HPP na dobu neurčitou
  • závodní stravování
  • nadstandartní mzdové odhodnocení (160 - 180 Kč)
  • místo výkonu práce Orlickoústecko

Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis v českém jazyce na email s uvedením referenčního čísla pozice.

Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta.Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/vyroba-provoz/


Přečtěte si prosím pozorně následující text a uvádějte jej vždy společně s Vaším mailem/dopisem, jinak nebudeme moci pracovat s Vašimi zaslanými údaji.
Souhlasím, aby společnost Grafton Recruitment s.r.o., sídlem Na Poříčí 3a, Praha 1, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Pro plné znění klikněte na http://www.uoou.cz/uoou.aspx?menu=4&submenu=5&loc=20.

Mzda: 160 - 180 Kč / měsíc
Region: Pardubický kraj
Obor: Výroba, průmysl
Typ nabídky: Zaměstnání