Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Agropark servis s.r.o.

Zahradní technici

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11203290772 | aktuálnost: 24. 8. 2016

MANUÁLNÍ PRÁCE - ZAHRADNÍ TECHNIK/-ČKA
- Dohoda o provedení práce, nástup možný ihned nebo dle dohody, místo pracoviště se nachází v Novém Bydžově
- Náplň práce: spočívá v součinnosti s realizačním týmen při realizaci zakázek v oboru péče o zeleň, sadových úprav, výsadbu okrasné zeleně a další zajímavé manuální činnosti v přírodě (práce s křovinořezem, ruční zahradní sekačkou, stříhání živých plotů apod.)
- Požadujeme: min. vyučení; časovou flexibilnost; samostatnost; loajalitu k firmě; zodpovědný přístup ke svěřeným úkolům; praxe v oboru zahradnictví nebo jemu podobném je vítaná; ŘP skupiny B, výhodou sk. T a E
- Nabízíme: zajímavé finanční ohodnocení, práci v dobrém kolektivu, bezplatná odborná školení a další možnost vzdělávání, zvyšování kvalifikace, firemí benefity, možnost profesního růstu, osobní přístup
- Prosíme, zasílejte své životopisy na e-mailovou adresu: agroparkservis@gmail.com, kde Vám rádi zodpovíme i Vaše dotazy k volnému pracovnímu místu.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 18 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Zemědělství, lesnictví

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail