Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

TOOL Werkzeugbau s.r.o.

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11392910737 | aktuálnost: 10. 9. 2016

Náplň práce: nutná znalost logistiky skladu - nakládky a vykládky materiálu, nástrojů, přejímky materiálu včetně ADMINISTRATIVNÍ kontroly dodaného nebo odváženého materiálu dle dodacích listů, fyzická kontrola převzatého nebo předaného materiálu, zodpovědnost za administrativní činnost, pomocné práce ve strojírenské výrobě.

Požadujeme: min. vyučen v oboru zámečník, nástrojař, nutná praxe v administrativní činnosti skladu a orientace v materiálovém a skladovém hospodářství, odpovědnost za nakládky a vykládky, čistý trestní rejstřík, řidič VZV, jeřábník, vazač, řidič os. vozidel s platným řidičským oprávněním.

Nabízíme: práce v moderním prostředí, příspěvek na stravu, práce ve stabilní firmě s dlouholetou tradicí na českém i zahraničním trhu, dovolená 25 dnů, sportovní firemní a kulturní akce, nástupní mzda dle zkušeností možná již od 110,- Kč/hod., po zapracování růst mzdového ohodnocení, motivující příplatky.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 110 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Doprava, logistika

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail