Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Comdata Czech a.s.

Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11254310735 | aktuálnost: 13. 8. 2016

Náplň práce:
- odbavování příchozích a odchozích hovorů a řešení požadavků zákazníků, nabídka služeb
- práce s PC (práce s interní databází)
- administrativní činnost související s chodem call centra
Nabízíme:
- pracovní smlouva na dobu určitou v délce 12 měsíců s možností prodloužení
- měsícční mzda 15 000 Kč + prémie
- směnný provoz Po - Ne, 8:00 - 21:00 hod.
- informovanost o směnách 14 dní dopředu
- placené zaškolení
- zaměstnanecké benefity - stravenky, výhodné volání, multisport karta a další
- moderní pracoviště na Praze 9 (cca 150 metrů od metra "B" Českomoravská)
- nástup srpen 2016
Očekáváme:
- komunikativnost, dobré vyjadřovací schopnosti a zodpovědnost
- časovou flexibilitu
- dobrou znalost práce na počítači
- zkušenost na call centru výhodou, nikoli podnikout

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 15 000 - 20 000 Kč / měsíc

Region: Hl. m. Praha

Obor: Administrativa

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha